W wypadku na drodze krajowej nr 8 zginęła 23-letnia policjantka

Ofiarą porannego wypadku na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Jeleniów była 23-letnia policjantka z Kudowy- Zdroju. Policja w opublikowanym komunikacie złożyła bliskim zmarłej kondolencje.

Do czołowego zderzenia ciężarówki i auta osobowego doszło w czwartek rano na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Jeleniów. W wyniku wypadku zginęła 23-letnia policjantka, która wracała do domu po służbie.

23-latka służyła w policji od roku; pełniła służbę w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. „Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka” – napisano na stronie dolnośląskiej policji.

„Całej rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk i Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski, a także Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku nadkom. Tomasz Ociepa oraz kierownictwo wraz z policjantami i pracownikami dolnośląskiej Policji składają wyrazy żalu i głębokiego współczucia. Niełatwo w takiej sytuacji znaleźć słowa otuchy”- podała Policja.(PAP)

autor: Piotr Doczekalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj