Nie żyje jeden z napastników, który miał dokonać napadu w sklepie w Kobyłce

Nocny napad na sklep w Kobyłce. Nie żyje jeden z napastników, który miał dokonać napadu rabunkowego. „W niedzielę wieczorem w okolicach dworca PKP znaleziono ciało mężczyzny” – poinformowała w poniedziałek PAP asp. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Jak przekazała PAP asp. Monika Kaczyńska informację o zdarzeniu policja otrzymała w niedzielę o 23.30. „W Kobyłce na ul. Wołomińskiej w okolicach dworca PKP funkcjonariusze ujawnili ciało mężczyzny. Niestety nie udało się go uratować. Ustalamy jego tożsamość. Z uwagi na charakter zdarzenia nie informujemy o szczegółach” – powiedziała.

Dodała, że mężczyzna był prawdopodobnie jednym z napastników, który miał dokonać nocnego napadu na sklep w Kobyłce. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Jak podało RMF FM 24 w nocy z niedzieli na poniedziałek do sklepu w Kobyłce weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich trzymał przedmiot przypominający broń. Stanął przed ladą i wycelował w ekspedientkę. Drugi z napastników wszedł za ladę i próbował opróżnić kasę.

W tym czasie na zapleczu miał być jeszcze właściciel sklepu. Miał wybiec do mężczyzny przy kasie i zacząć się z nim szarpać. „W pewnym momencie chwycił leżący koło kasy nóż i zranił napastnika w plecy. Wtedy sprawcy uciekli ze sklepu” – napisało RMF FM 24. Zawiadomiono policję. (PAP)

autor: Aleksandra Kuźniar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj