Bochenek: po stronie polityków opozycji nie ma zaufania do Donalda Tuska

Wspólne oświadczenie szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza i szefa Polski 2050 Szymona Hołowni pokazuje, że po stronie polityków opozycji nie ma zaufania do Donalda Tuska – ocenił w środę rzecznik PiS Rafał Bochenek.

Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz podczas wtorkowej wspólnej konferencji prasowej oświadczyli, że stworzą wspólną dla obu ugrupowań „jedną listę spraw do załatwienia” po wygranych wyborach. To pierwszy krok w naszej długiej i owocnej współpracy – mówili.

 

Rzecznik PiS w Radiu Plus komentując wspólne oświadczenie Kosiniaka-Kamysza i Hołowni stwierdził, że pokazuje ono, iż „nie ma jednak zaufania do Donalda Tuska po stronie polityków opozycji”.

 

„Nie potrafią się panowie porozumieć, każdy zabezpiecza swoje tyły i próbuje stworzyć wrażenie, jakoby był krok do przodu, poprzez tworzenie wrażenia zawiązania jakiejś koalicji. A wszyscy wiemy doskonale, że z tej konferencji Kosiniaka-Kamysza i Hołowni niewiele wynikało. Panowie już któryś raz deklarują, że będą szli razem” – komentował Bochenek. (PAP)

 

autor: Rafał Białkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj