Utrudnienia w ruchu w związku z 15. Wrocławskim Marszem Równości

W sobotę we Wrocławiu, godzinach 15:00-19:00, wystąpią utrudnienia w ruchu w rejonie trasy przejścia 15. Wrocławskiego Marszu Równości. Planowana trasa zawiera się w obrębie ulic: plac Wolności, ul. Modrzejewskiej, ul. Świdnicka, ul. Piłsudskiego, ul. Kołłątaja, ul. Piotra Skargi, plac Dominikański, ul. Oławska, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Świętego Mikołaja, ponownie ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Zamkowa i plac Wolności. Wraz z przemieszczaniem się kolumny, możliwe będzie całkowite wstrzymanie ruchu na kolejnych ulicach. Na miejscu obecni będą policjanci, którzy zadbają o bezpieczeństwo i skierują ruch na alternatywne trasy.

W najbliższą sobotę w stolicy Dolnego Śląska, w godzinach 15:00–19:00, odbędzie się 15. Wrocławski Marsz Równości. W związku z wydarzeniem od godziny 15:00 wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu polegające na tymczasowym zamykaniu ulic na trasie marszu.

Trasa przejścia uczestników zawiera się w obrębie ulic: plac Wolności, ul. Modrzejewskiej, ul. Świdnicka, ul. Piłsudskiego, ul. Kołłątaja, ul. Piotra Skargi, plac Dominikański, ul. Oławska, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Świętego Mikołaja, ponownie ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Zamkowa i plac Wolności. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia, jak również innym osobom, czasowo wstrzymany zostanie ruch pojazdów na trasie przejścia marszu.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą dolnośląscy policjanci. Funkcjonariusze kierować będą mieszkańców na alternatywne trasy. Po przejściu marszu ruch będzie sukcesywnie przywracany.

Sekcja Prasowa KWP we Wrocławiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj