Premier: Politycy z PO słuchają dyrektyw z Berlina i Brukseli, my słuchamy Polaków

Nasi przeciwnicy polityczni z Platformy Obywatelskiej słuchają dyrektyw z Berlina i Brukseli, a my słuchamy was w Łochowie, Węgrowie, Siedlcach, Ostrołęce czy Wysokim Makowieckim – powiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

Mateusz Morawiecki odwiedził w niedzielę mieszkańców Łochowa (woj. mazowieckie).

Premier przedstawił podstawowy cele rządów Prawa i Sprawiedliwości. „Chcemy, żeby Polska była najlepszym, najpiękniejszym miejscem w Całej Europie. I to nie Polska tylko w Warszawie” – powiedział.

„Nasi przeciwnicy polityczny z Platformy Obywatelskiej słuchają dyrektyw z Berlina i Brukseli, a my słuchamy was w Łochowie, Węgrowie, Siedlcach, Ostrołęce czy Wysokim Makowieckim – powiedział w niedzielę premier Mateusz Morawiecki” – zaznaczył.

Podkreślił, że politycy PiS słuchają mieszkańców polskich miast podczas spotkań, debat i dyskusji. „To jest nasze podejście do zmieniającej się Polski. Do tego, w jaki sposób powinna być ona dalej kształtowana. To fundamentalna różnica względem tego, co robili nasi przeciwnicy polityczni” – dodał.

„My pilnujemy interesu Polski, w każdym kawałku polityki, w każdym dniu i czasie. Na każdym spotkaniu. Bo ci co nie pilnują interesu Polski będą pilnowali interesów innych krajów” – podkreślił. „Tak jak ten, który nie łoży na armię własną, będzie musiał łożyć pieniądze na armię cudzą” – dodał.

„Przestrzegam przed tym. Przed tym, co chcą pięknie wyglądać, przed obcymi” – podkreślił.(PAP)

autorzy: Marta Stańczyk, Wojciech Kamiński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj