Ślub córki premiera Morawieckiego; wśród gości prezes Jarosław Kaczyński

kosciol_9a.jpg

W sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie córka premiera Mateusza Morawieckiego i jego żony Iwony, Ola Morawiecka wzięła w sobotę ślub; nie zabrakło na nim ważnych gości, wśród nich prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego – podaje w sobotę „Super Express”.

„Córka premiera Morawieckiego w odróżnieniu od innych córek byłych prezydentów czy premierów nie jest aktywna w sferze medialnej i publicznej, ciężko znaleźć jej zdjęcia. Jedną z jej nielicznych fotografii była ta z wizyty rodziny Morawieckich u Papieża Franciszka. Ola oraz jej mąż ewidentnie stronią od aktywności medialnych. Para zna się od ponad 10 lat. Nowi małżonkowie poznali się w trzeciej klasie liceum podczas szkolnego wyjazdu na rejs statkiem. Ich przyjacielska relacja przerodziła się w wielką miłość” – podaje gazeta na swojej stronie internetowej.

Podkreśla, że od wielu lat wybranek serca Oli Morawieckiej – Dariusz – „był obecny w jej rodzinnym domu, gdzie m.in. pomagał swej przyszłej małżonce przygotować się do rozszerzonej matury z matematyki”.

„Do ślubu młoda para przyjechała czerwonym Peugeotem 206, który jest w rodzinie Morawieckich od 18 lat” – podaje „SE”. Jak informuje, przyjęcie odbyło się w jednej z warszawskich sal weselnych i wzięło w nim udział 150 osób z najbliższej rodziny i przyjaciół. Ze znanych osób na ślubie, jak pisze gazeta, był prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz były minister zdrowia Łukasz Szumowski wraz z małżonką. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj