R.Bochenek: Platforma Obywatelska to szajka tchórzy i kłamczuchów


Platforma Obywatelska to szajka tchórzy i kłamczuchów; kiedy zderzają się z faktami i konkretami uciekają z konferencji prasowych, bo nie mają argumentów – powiedział w środę PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek.

W środę w Warszawie politycy PO zorganizowali serię konferencji prasowych, w ramach akcji „Śladami tłustych kotów PiS”. Konferencje te były przerwane przez polityków Zjednoczonej Prawicy, m.in. rzecznika PiS Rafała Bochenka oraz wiceministra rolnictwa Janusza Kowalskiego (Suwerenna Polska), którzy przynieśli ze sobą kartony z wizerunkami obecnych i byłych polityków PO; podczas konferencji doszło do ostrej wymiany zdań.

Rzecznik PiS pytany przez PAP o akcję posłów Zjednoczonej Prawicy odparł, że „Platforma Obywatelska to szajka tchórzy i kłamczuchów”. „Kiedy zderzają się z faktami i konkretami uciekają z konferencji prasowych, bo nie mają argumentów” – dodał.

„To za ich czasów spółki państwowe szorowały po dnie, a ich prezesi – nominaci PO-PSL – zarabiali kilkakrotnie więcej niż obecne zarządy. Drenowano te firmy, często doprowadzając do upadłości. Orlen 5 mld zł na minusie, Lotos 1,5 mld zł pod kreską, Huta Stalowa Wola w upadłości, a ludzie masowo zwalniani, i tak można wymieniać bez końca” – powiedział Bochenek.

„Wyprzedawali i niszczyli nasz majątek. Do dzisiaj jest z tym problem w samorządach, w których rządzi PO-PSL. Co rusz pojawiają się kolejne afery i zarzuty korupcyjne. Oni cały czas są tacy sami, nic się nie zmienili. Złodziejstwo PO nie zna granic: korupcja, łapówkarstwo, układy i grupy przestępcze” – podkreślił polityk PiS. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj