Prezes PiS: obowiązkiem władz państwa jest bronić interesów swojego narodu


Uważamy, że obowiązkiem władz państwa, władz narodowych, jest bronić interesów swojego narodu i swojego państwa; my musimy obronić w tej chwili Polskę i wierzę, że z państwa pomocą Polskę obronimy – mówi w opublikowanym w sobotę spocie prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Spot „jesteśmy blisko ludzi z Miłości Do Polski”, który zamieszczono m.in, w mediach społecznościowych PiS pokazuje m.in. zdjęcia i fragmenty nagrań z wieców oraz spotkań z Polakami najważniejszych polityków PiS. Słychać w nim też wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego oraz wicepremiera i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

„Spotykamy się w dziesiątkach, w setkach miejscowości w Polsce po to, żeby porozmawiać. Chcemy usłyszeć od obywateli, od naszych rodaków co jest potrzebne, czego chcą. Uważamy, że obowiązkiem władz państwa, władz narodowych, jest bronić interesów swojego narodu i swojego państwa” – mówi w spocie prezes PiS.

„To są wybory o samodzielny byt Rzeczypospolitej, nie możemy odpuścić tych wyborów” – mówi z kolei premier Mateusz Morawiecki.

„My musimy obronić w tej chwili Polskę i wierzę, że z państwa pomocą Polskę obronimy” – podsumowuje Kaczyński.

Spot kończy napis „z miłości do Polski”. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj