Sprawa pedofilii w szeregach PO? Redaktor: Wygrałem proces z szefem PO na Pomorzu Zachodnim

fot: youtube

Wygrałem proces z marszałkiem Olgierdem Geblewiczem, szefem PO na Pomorzu Zachodnim – poinformował w poniedziałek na Twitterze Tomasz Duklanowski, redaktor naczelny Radia Szczecin. Chodzi o sprawę Krzysztofa F., który został skazany przez sąd na prawie 5 lat więzienia za przestępstwo pedofilii i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

„Wygrałem proces z marszałkiem Geblewiczem, szefem PO na Pomorzu Zachodnim. Oskarżył mnie z art. 212 w związku z ujawnieniem sprawy pedofila Krzysztofa F. Sąd umorzył sprawę na pierwszym posiedzeniu. +Brak podstaw do prowadzenia postępowania karnego w sprawie+” – napisał na Twitterze Tomasz Duklanowski.

 

„Sąd w uzasadnieniu zmiażdżył akt oskarżenia, który przeciwko mnie skierował marszałek Geblewicz szef PO na Pomorzu Zachodnim w sprawie ujawnienia afery pedofila Krzysztofa F.” – dodał.

 

Chodzi o publikacje z końca grudnia, w których redaktor naczelny Radia Szczecin Tomasz Duklanowski ujawnił informację, że pełnomocnik marszałka do spraw uzależnień Krzysztof F. został skazany przez sąd na prawie 5 lat więzienia za przestępstwo pedofilii i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

Postanowienie Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum nie jest prawomocne. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj