Premier: wyślij Tuska tam, skąd przyjechał. Nie daj się nabrać partii oszustów;

Elżbieta Rafalska, Mateusz Morawiecki, Anna Zalewska

Nie daj się nabrać partii oszustów, wyślij Donalda Tuska tam, skąd przyjechał – mówi premier Mateusz Morawiecki w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych, gdzie krytykuje lidera PO.

W nagraniu, które zamieścił w poniedziałek w mediach społecznościowych premier, przypomniano wypowiedzi lidera PO Donalda Tuska m.in. o nielegalnych składowiskach, sytuacji na granicy, gdzie winę zrzuca na rząd PiS.

 

„Kojarzycie tego faceta? Przy każdej tragedii, jaka się zdarza w Polsce, wyskakuje nagle ze swojego Tik Toka i manipuluje, kłamie jak pospolity oszust. Zawsze zrzuca winę na kogoś innego, gdy tak naprawdę winni są jego ludzie – jak ostatnio w województwie lubuskim” – mówi w nagraniu Morawiecki.

 

Jak ocenia szef rządu, doktryna Tuska to „chaos i nienawiść”. „Nie zna się na niczym, ale chce wszystkich pouczać, przed niczym się nie cofnie, żeby oszukać ludzi. Jest coraz bardziej agresywny, bo zostało mu mało czasu. Za niedługo wybory i dla zagranicznych grup interesów to ostatnia okazja, żeby odsunąć od władzy niezależny rząd i zastąpić go Tuskiem” – ocenia. „On zrealizuje ich interesy. Nie daj się nabrać partii oszustów, wyślij Tuska tam, skąd przyjechał” – dodał. (PAP)

 

autor: Grzegorz Bruszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj