D.Tusk: jeśli kochasz swoich bliskich, to nie możesz głosować na PiS


Jeśli kochasz swoich bliskich, kochasz swoją ojczyznę, to nie możesz głosować na Prawo i Sprawiedliwość; musisz zrobić wszystko, by ci, którzy doprowadzili Polskę do takiego stanu, dłużej nie rządzili – zaapelował we wtorek w Legionowie lider PO Donald Tusk.

W Legionowie (woj. mazowieckie) szef PO wziął udział w wiecu partyjnym. „Jak się jest wierzącym Polakiem, to szczególnie mocno musi nam doskwierać, że oni w tym swoim codziennym politycznym łajdactwie tak naprawdę – gwałcą większość Bożych przykazań” – powiedział Tusk. „Oni naprawdę już zapomnieli, że gdzieś tam – tysiące lat temu, ktoś napisał w kamieniu +Nie kradnij+, +Nie zabijaj+” – wskazywał lider PO.

„Zawsze to mówiłem i dziś powtórzę: kochasz swoich bliskich, kochasz swoje dzieci, swoją córkę albo matkę, kochasz swoją ojczyznę, to nie możesz głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Jeśli kochasz bliskich i kochasz swoją ojczyznę – musisz zrobić wszystko, razem z nami, żeby by ci, ludzie, którzy doprowadzili Polskę do takiego stanu, w jakim jest dzisiaj dłużej nie rządzili” – zaapelował Tusk.

„Niech z Legionowa przez całą Polskę popłynie apel: żeby piętnastego października pogonić Kaczyńskiego!” – powiedział, nawiązując do ogłoszonej we wtorek przez prezydenta Andrzeja Dudę daty wyborów parlamentarnych. „Zwyciężymy!” – oświadczył lider Platformy.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj