Atak siekierą w Lesznie; sprawca poszukiwany

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

27-letni mężczyzna został zaatakowany siekierą w poniedziałek po południu w Lesznie (woj. wielkopolskie). Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy – powiedziała PAP asp. Daria Żmuda z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 15 na ul. Obrońców Lwowa w Lesznie.

Jak powiedziała PAP asp. Daria Żmuda z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, „doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, gdzie 27-letni mężczyzna został zaatakowany siekierą w nogę. Poszkodowany po zaopatrzeniu medycznym został zwolniony, a aktualnie trwają czynności z jego udziałem, jest przesłuchiwany”.

Dodała, że policjanci cały czas przesłuchują także świadków i ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i motyw działania sprawcy.

„Trwają też czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy” – zaznaczyła Żmuda.

Lokalne media, powołując się na świadków zdarzenia, podały, że na drodze zatrzymały się dwa pojazdy, z jednego wysiadł mężczyzna z siekierą i zaatakował osoby podróżujące w drugim aucie.

„Świadkowie twierdzą, że zadawał ciosy w nogi. Po kilku minutach auta odjechały w stronę Góry. Policja wyjaśnia, co się wydarzyło i kto brał udział w zdarzeniu” – podał portal elka.pl.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj