Szydło: nędza i rozpacz czeka każdego z nas jeżeli opozycja znowu dojdzie do władzy 

fot: youtube

Pamiętamy wszyscy, co działo się podczas rządów opozycji, jak likwidowano naszą armię, szczególnie w tak ważnej części Polski, na wschodzie. Nędza i rozpacz czeka każdego z nas jeżeli znowu dojdą do władzy – powiedziała we wtorek w Pułtusku była premier, europoseł PiS Beata Szydło.

„Jeździmy po kraju i spotykamy się z Polakami. Rozmawiamy z państwem bo czekają nas wszystkich bardzo ważne wybory, które są w październiku. Każde wybory to decyzja o dłuższej perspektywie na nadchodzące lata. Słuchamy głosu rodaków bo to jest dla nas najważniejsze” – powiedziała Szydło podczas spotkania z mieszkańcami Pułtuska.

Europoseł mówiąc o bezpieczeństwie, zwróciła uwagę, że „świat się zmienia i niestety za granicami naszego kraju trwa wojna, a spokój i pokój każdego człowieka może zostać zagrożony”. Dodała, że „odpowiedzialny rząd dbający o bezpieczeństwo obywateli i kraju jest niezwykle istotny, aby dbać o bezpieczeństwo Polaków i Zjednoczona Prawica tak właśnie działa”.

„Nasz rywal polityczny PO ciągle posługuje się kłamstwem. Zapomnieli jak nędznie żyło się w czasach ich rządów. Ludzie nie mieli nadziei, pracy, brakowało pieniędzy w wielu polskich rodzinach. Z perspektywy naszych rządów nasz kraj bardzo pozytywnie się zmienił. Skutecznie działamy i realizujemy program odbudowy i rozwoju naszego kraju. Jesteśmy wiarygodni bo spełniamy dane obietnice” – mówiła.

„Dla nas każdy obywatel jest równy. Nie dzielimy Polaków na lepszych i gorszych” – podkreśliła. Jej zdaniem, „rząd jest po to, aby służyć, aby realizować program, który powstał z woli i głosu Polaków – bo to jest dla nas najważniejsze”. „Polacy powierzyli nam los ojczyzny i pomimo wielu trudności wytrwale to realizujemy” – zadeklarowała.

Dodała, że rząd PiS potrafił w odróżnieniu do opozycji znaleźć pieniądze, których za ich rządów tak bardzo brakowało. „Została załatana wielka dziura w budżecie skarbu państwa. Sztandarowy program 500 plus został zrealizowany i trwa przez lata, a niedługo zmieni się w program 800 plus” – przypomniała.

„Kolejny raz jeździmy po kraju, aby prosić i przekonać państwa, że warto oddać głos na PiS. Cała nasza formacja polityczna jest nastawiona na Polaków. Szanujemy zaufanie i wybór rodaków, a w Polsce potrzebny jest rząd dbający o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny i takim rządem jest Zjednoczona Prawica” – powiedziała polityk PiS.

Szydło mówiła, że rząd wytrwale wzmacnia Wojsko Polskie, aby każdy czuł się bezpiecznie. „Pamiętamy wszyscy, co działo się podczas rządów opozycji, jak likwidowano naszą armię, szczególnie w tak ważnej części Polski – na wschodzie” – przypomniała. Według niej, „nędza i rozpacz czeka każdego z nas jeżeli znowu dojdą do władzy”.

„Chcemy kontynuować nasze sztandarowe programy i chcemy słuchać waszego głosu. Bezpieczeństwo militarne, ale także energetycznie jest kluczowe dla każdego obywatela. Dbamy o swoje i bronimy Polski w Unii Europejskiej. Nie zgadzamy się na programy, które chce się nam narzucać z góry np: FitFor55” – przekonywał Szydło. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj