Ziobro: Herr Donald Tusk w końcu ogłosił swój program wyborczy


Herr Donald Tusk w końcu ogłosił swój program wyborczy, obejmuje on natychmiastową legalizację związków partnerskich, a potem tak szybko, jak to możliwe, ślubów homoseksualistów – napisał na Twitterze (X) Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

W środę na Campusie Polska w Olsztynie lider PO zapowiedział, że 9 września formacja przedstawi 100 konkretów na 100 dni. Media relacjonują, że polityk Platformy stwierdził m.in.: „związki partnerskie będą wpisane w nasz projekt i zdaje się, że uda się zbudować większość w parlamencie, żeby stały się faktem”.

Zbigniew Ziobro napisał na Twitterze (X), że „Herr @donaldtusk w końcu ogłosił swój program wyborczy: natychmiastowa legalizacja związków partnerskich, a potem szybko jak tylko możliwe ślubów homoseksualistów”.

„Dalej będzie zgoda na adopcję dzieci przez homopary i zmiana płci na życzenie. Lewactwo nie zna moralnych granic, więc wprowadzą jak w Holandii eutanazję chorych niemowląt. Te wybory będą też o tym” – ocenił szef MS, załączając materiał Onetu, który zacytował wypowiedź Tuska.

Portal przywołał wypowiedź o związkach partnerskich, a także dalszą, że „śluby jednopłciowe ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami, kontrowersjami są o wiele trudniejszym projektem”. „I nie jestem pewien, czy w przyszłym Sejmie, a mieliście tu już gości z innych partii, będzie to możliwe” — stwierdził, jak relacjonuje Onet, Tusk. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj