Forum Ekonomiczne w Karpaczu: „Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian”


„Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian” to hasło tegorocznego, XXXII Forum Ekonomicznego w Karpaczu, które odbędzie się w dniach 5-7 września.

Program tegorocznego Forum przewiduje prawie 500 wydarzeń, podzielonych na działy, m.in. Cyfryzacja, Człowiek i Kultura, Europa w świecie, Nowa gospodarka, Nowe technologie, Odbudowa Ukrainy, Państwo i reformy, Polityka międzynarodowa.

Gościem specjalnym konferencji Europa Karpat będzie premier Mateusz Morawiecki, który weźmie udział w specjalnym wydarzeniu „Nowe inwestycje dla Europy Środkowej, Polski i Podkarpacia”.

W ramach obszaru Państwo i reformy minister aktywów państwowych Jacek Sasin omówi konsolidację aktywów jako sposób na rozwój biznesu. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk będzie z kolei komentował prezentowany na Forum film o Via Carpatia.

W czasie imprezy zaplanowano prezentację szóstej edycji Raportu SGH i Forum Ekonomicznego, kompleksowo podsumowującego najważniejsze procesy gospodarcze i społeczne zachodzące w Polsce oraz w krajach regionu. Raport składa się z 12 rozdziałów, stworzonych przez ekspertów z SGH oraz dodatku specjalnego przygotowanego przez Europejski Bank Inwestycyjny.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj