K.Gasiuk-Pihowicz: siedlecko-ostrołęcka lista KO do Sejmu zawalczy o Polskę europejską, uczciwą i bezpieczną

gasiukYT.png

Kandydaci siedlecko-ostrołęckiej listy wyborczej Koalicji Obywatelskiej do Sejmu zawalczą o to, by Polska była państwem przyjaznym dla przedsiębiorców, kobiet, rolników; zawalczymy o Polskę europejską, uczciwą i bezpieczną – mówiła w środę liderka listy, posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Siedlecko-ostrołęcką listę Koalicji Obywatelskiej otwiera posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz. „Znacie mnie nie od dziś, jestem prawniczką, ekonomistką, a także wiceszefową komisji sprawiedliwości i praw człowieka. A przede wszystkim jestem konkretną i zdecydowaną kobietą, która wie, jak doprowadzić do zrealizowania tego celu, który sobie stawiamy: bezpiecznej, uczciwej i europejskiej Polski” – powiedziała posłanka KO na konferencji w Siedlcach.

„Mam zaszczyt poprowadzić tę drużynę Koalicji Obywatelskiej do zwycięstwa, do tego, aby przywrócić Polskę na normalne, europejskie tory” – dodała.

Gasiuk-Pihowicz zapewniła, że siedlecko-ostrołęcka drużyna KO zawalczy o to, by Polska była państwem przyjaznym dla przedsiębiorców, kobiet, rolników. Jak mówiła, kandydaci na liście KO mają Polskę w sercu, są zaangażowani w sprawy swojego regionu. „Zawalczymy o Polskę europejską, uczciwą i bezpieczną” – zadeklarowała posłanka.

Drugie miejsce na liście KO zajmuje poseł, były wiceszef MON Czesław Mroczek. Polityk ocenił, że sytuacja szczególnego zagrożenia naszego bezpieczeństwa, w której żyjemy, wymaga „stanowczych i skutecznych działań Polski”. Mówił też o zagrożeniach ekonomicznych. „Rząd PiS tak zadłużył nasz kraj, że niedługo odsetki od tego zadłużenia będą największą pozycją wydatkową budżetu państwa polskiego” – podkreślił poseł.

„Polska wymaga pilnego planu ratunkowego w wielu sferach. Jeżeli chcemy mieć dobrą przyszłość – a przecież chcemy – to musimy te wybory wygrać, musimy przejąć władzę i ten plan ratunkowy wdrożyć” – powiedział Mroczek.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj