Zranił mężczyznę nożem, bo zobaczył, jak spożywa alkohol z jego partnerką

domena publiczna

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 49-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego, który zaatakował nożem mężczyznę. Powodem zachowania sprawcy była zazdrość o partnerkę, która spożywała alkohol z jego przyjacielem. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje teraz sąd, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny zgorzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna został zraniony nożem. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Rewiru Dzielnicowych, którzy ustalili, że sprawca zobaczył przez okno jak jego partnerka spożywa alkohol z jego przyjacielem. W przypływie zazdrości mężczyzna wszedł do mieszkania, zaatakował pokrzywdzonego nożem, groził mu pozbawieniem życia, a następnie uciekł.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności, które skutkowały zatrzymaniem 49-letniego sprawcy. Przy mężczyźnie policjanci odnaleźli nóż, który służył mu do popełnienia przestępstwa.

Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego 49-latek usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalny, uszkodzenie ciała oraz zniszczenie mienia, do których się przyznał. Teraz podejrzany za swoje występki odpowie przed sądem, a grożąca mu kara to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj