PiS: właśnie dotarliśmy do „konkretów Tuska”; Jutro od rana, co godzinę będziemy czytali program Tuska.

fot: youtube

Ponieważ właśnie dotarliśmy do „Konkretów Tuska”, zawieszamy ogłaszanie elementów naszego programu do soboty. Jutro od rana, co godzinę, będziemy czytali program Tuska. Zapraszamy na nasze media społecznościowe – poinformował PiS na swoim koncie w mediach społecznościowych.

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił punkt dotyczący rewitalizacji osiedli z wielkiej płyty. We wtorek minister zdrowia Katarzyna Sójka zapowiedziała poprawę żywienia pacjentów w szpitalach. W środę doradca prezydenta Jan Krzysztof Ardanowski przedstawił punkt zakładający wprowadzenie obowiązku, aby markety w swojej ofercie miały minimum 2/3 owoców, warzyw, produktów mlecznych i mięsnych oraz pieczywa pochodzących od lokalnych dostawców.

W czwartek minister edukacji Przemysław Czarnek poinformował, że od wiosny przyszłego roku, w ramach programu +Bon szkolny – poznaj Polskę+ sfinansowane zostaną wycieczki dla każdej klasy i każdego ucznia w Polsce. Podał, że w przyszłym roku prawie 5 mln uczniów odwiedzi najważniejsze miejsca w Polsce.

W sobotę PiS przedstawi elementy swojego programu podczas spotkania w Końskich. (PAP)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj