Atak na Biuro poselskie ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka


Biuro poselskie ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka (PiS) w Legionowie zostało obrzucone kamieniami. Sprawą zajęła się policja.

„Czekaliście na program totalnej opozycji? Dwa konkrety, kamień i cegła, wpadły minionej nocy przez szybę do biura poselskiego ministra Mariusza Błaszczaka, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, w Legionowie. Przemoc i nienawiść, to jedyny program antyPiS i kolejna dewastacja tego biura. Policja zawiadomiona, pracuje na miejscu” – napisał w piątek w mediach społecznościowych radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Łukasz Kudlicki, zamieszczając zdjęcie wybitych szyb w biurze poselskim.

Policja poinformowała natomiast, że w piątek po godz. 8 otrzymała informację dotyczącą wybicia szyby w jednym z lokali przy ul. Jagiellońskiej. „Na miejsce zostali skierowani policjanci, zarówno z zespołu patrolowo-interwencyjnego, jak i policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego” – powiedziała PAP komisarz Justyna Stopińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Dodała, że policjanci zabezpieczyli na miejscu kamień oraz kostkę brukową. „Prowadzimy czynności zarówno procesowe, jak i operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób odpowiedzialnych za to przestępstwo” – podała Stopińska. (PAP)

Autorka: Aleksandra Kuźniar

Poseł Świat: program „Lokalna Półka” wspiera polskich rolników i konsumentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj