Bochenek o zapowiedziach programowych PO: w polityce liczą się czyny, a nie słowa

fot. youtube.com

PO zapowiada nowe konkrety programowe; w polityce liczą się jednak czyny, a nie słowa. Zobaczcie, jak im szło realizowanie konkretów z własnego programu – kiedy Tusk ostatni raz był premierem – napisał na Twitterze (X) rzecznik PiS Rafał Bochenek. Nie dajcie się oszukać; Tusk to kłamstwo – dodał.

Rzecznik PiS opublikował też w piątek rano na Twitterze (X) krótkie nagranie, w którym odniósł się do zapowiedzi KO o sobotniej konwencji „100 konkretów na 100 dni”.

Bochenek przytoczył program Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej z 2011 r. „Zobaczcie jak wiarygodne są obietnice Donalda Tuska i PO” – mówił.

„Na stronie 17 jest napisane: płace sfery budżetowej zamrożone ze względu na kryzys, zaczną ponownie rosnąć” – wskazał Bochenek. Jak zaznaczył, kwoty bazowe wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej zostały zamrożone przez PO i Donalda Tuska do 2015 r., a więc dużo dłużej niż trwał kryzys. „Pamiętajcie: nie dajcie się oszukać. Tusk to kłamstwo” – dodał.

Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz mówi o innym punkcie programu PO: „W kolejnym punkcie czytamy: zlikwidujemy formularze podatkowe PIT. W ślad za likwidacją NIP zniesiemy deklarację PIT”. „Oczywiście tego nie zrobili. Stop kłamstwom Donalda Tuska. Nie daj się im nabrać” – podkreślił polityk.(PAP)

Autorka: Delfina Al Shehabi

Poseł Świat: program „Lokalna Półka” wspiera polskich rolników i konsumentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj