Tarnowska.tv: Chleb z napisem „Tusk” przy pojemnikach na śmieci


Zdjęcie przedstawiające bochenek chleba z napisem „Tusk”, leżący w kartonie po pizzy koło pojemników na segregowane śmieci, pojawiło się w intrenecie po konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej w Tarnowie – donosi lokalny portal tarnowska.tv.

„Sobota w Tarnowie to ogromne wydarzenie polityczne z udziałem Donalda Tuska i polityków Koalicji Obywatelskiej, po której jedno ze zdjęć wywołało burzę w internecie. +Wy nawet chleba nie potraficie uszanować, a co dopiero ludzi+ – napisał Mateusz Janiczek z PiS” – donosi tarnowski portal.

„Chodzi o fakt, że chleb z napisem +TUSK+ trafił w kartonie po pizzy pod śmietnik, gdzie ludzie wyrzucają odpady. Pieczywo zawiera symbol biało-czerwonego serca, takie samo jak to, które bardzo często pojawia się na klatce piersiowej polityka” – relacjonuje dziennikarz portalu.

Do zdjęcia odniósł się m.in. rzecznik PiS Rafał Bochenek: „I to jest jedyny, prawdziwy Konkret o @Platforma_org: gdy tylko zgasną kamery wychodzi ich prawdziwa natura… obraz mówi więcej niż 1000 słów” – napisał Bochenek na platformie X (d. Twitter).(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj