Premier: Przestrzegam Polaków przed powrotem władzy Donalda Tuska; on rządzi dla elit

tusk.jpg

Chcę przestrzec wszystkich Polaków przed powrotem władzy liberałów Donalda Tuska; on rządzi dla elit, dla tych bogatych i dla tych zza granicy – mówił w piątek w Ełku premier Mateusz Morawiecki. Nie możemy na to pozwolić – podkreślał.

Premier podkreślał, że za miesiąc Polacy zdecydują w wyborach o tym, jak Polska będzie wyglądała i zmieniała się przez lata. Mówił, że „mamy do czynienia z zasadniczym wyborem: albo Polska która rozwija się równomiernie, szybko, dostatnio, albo Polska dla wybranych: silna dla silnych”.

Prosił o mobilizację i „odpieranie kłamstw i propagandy”.

„Bo te kłamstwa i propaganda to jedyna broń drugiej strony. Dzisiaj chcę tutaj z Ełku przestrzec wszystkich Polaków przed powrotem tego zła, które się pleniło przez wiele lat przed 2015 r. Nie wszystko było złe, ale władza, władza liberałów Tuska była z gruntu zła. Sam Tusk był jak złodziej, nic wam nie da, a wszystko wam zabierze. I strzeżcie się go, strzeżcie się go, bo ten farbowany lis może wrócić z powrotem tylko po to, by zwykłym ludziom żyło się gorzej” – powiedział premier.

„On rządzi dla elit, on rządzi dla tych bogatych i dla tych zza granicy, dla Niemców, dla Berlina, dla Brukseli. I taki jest świat, który buduje pan Tusk, nie możemy na to pozwolić” – dodał. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj