Nie żyją dwaj mężczyźni – prawdopodobnie zginęli od strzałów


Częstochowska policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę w miejscowości Celiny w powiecie częstochowskim (Śląskie). Świadkowie mówią, że ofiary zginęły od strzałów z broni palnej. Policja nie informuje na razie o szczegółach sprawy.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka częstochowskiej policji aspirant sztabowa Barbara Poznańska, w sobotę około dziesiątej rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ciała leżącego na poboczu ulicy Głównej w Celinach.

„Znaleziono tam zwłoki 52-letniego mężczyzny. Krótko potem w pobliżu, za garażami, policjanci ujawnili kolejne ciało” – relacjonowała rzeczniczka. Drugą ofiarą jest 42-latek.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. „Więcej informacji będziemy mogli udzielić dopiero po zakończeniu oględzin” – powiedziała asp. sztab. Barbara Poznańska.

Policja nie komentuje na razie informacji o tym, że w Celinach doszło do strzelaniny. Takie informacje przekazują świadkowie zdarzenia. Jako pierwsze o strzałach i śmierci dwóch mężczyzn poinformowało radio RMF FM i portal rmf24.pl.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj