Zbigniew Ziobro w spocie PiS: od Tuska Polacy oczekują potępienia filmowych kłamstw szargających polski mundur

Agnieszka Holland krzywdzi i obraża polskich żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy ofiarnie bronią polskiej granicy; od Donalda Tuska Polacy oczekują potępienia filmowych kłamstw szargających polski mundur – podkreślił w nowym spocie PiS szef MS, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Ziobro podkreślił w nowym spocie PiS zamieszczonym w czwartek rano w mediach społecznościowych, że „przedstawianie polskich żołnierzy i funkcjonariuszy jako bandytów, znamy z propagandy hitlerowskich Niemiec i sowieckiej Rosji”. „Że coś tak obrzydliwego kiedyś się powtórzy, i to w wykonaniu stanowiącej polityczne zaplecze Tuska i Trzaskowskiego reżyser Agnieszki Holland, jeszcze niedawno nikt by w to nie uwierzył” – powiedział Ziobro.

W trakcie jego wypowiedzi, wstawiono wypowiedź Holland, która mówi, że popiera Platformę Obywatelską.

„Pani Holland krzywdzi i obraża młodych polskich żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy ofiarnie bronią polskiej granicy przed hybrydowym atakiem Łukaszenki i Putina” – podkreślił minister.

„Od Donalda Tuska Polacy oczekują potępienia filmowych kłamstw szargających polski mundur” – dodał Ziobro.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj