Czarnek: Polska musi być bezpieczna; aby tak było – Tusk nigdy nie może wrócić do władzy

Polska musi być bezpieczna. Dla nas, naszych dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń Polaków. Aby tak było – Tusk i jego zgraja nigdy nie może wrócić do władzy – napisał w niedzielę na portalu X (dawniej Twitter) minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

„Polska musi być bezpieczna. Dla nas, naszych dzieci, wnuków i przyszłych pokoleń Polaków. Aby tak było – Tusk i jego zgraja nigdy nie może wrócić do władzy. Nie można pozwolić na podnoszenie wieku emerytalnego, wyprzedaż majątku narodowego, rozmontowanie zapory na granicy z Białorusią i sprowadzanie do nas tysięcy nielegalnych imigrantów z Afryki” – czytamy we wpisie zamieszczonym na koncie szefa MEiN na portalu X.

 

Przemysław Czarnek zaprosił na konwencję Prawa i Sprawiedliwości, która z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego odbędzie się w niedzielę w południe w katowickim „Spodku”.

 

„Konwencja Prawa i Sprawiedliwości, konwencja +Bezpieczna Polska+ – jedziemy wszyscy” – mówił w nagraniu zamieszczonym pod wpisem.(PAP)

 

Autor: Iwona Żurek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj