Zielke: „Tymański wykorzystał seksualnie dziecko. Jego sprawę zgłosiłem do prokuratury”

fot: youtube

W środę na Twitterowym profilu Mariusza Zielke pojawiła się seria wpisów dotyczących najnowszego klipu muzyka Tymona Tymańskiego do utworu „Polska”. „Tymon Tymański wykorzystał seksualnie dziecko. Jego sprawę zgłosiłem do prokuratury” – poinformował Zielke, którego cytuje portal niezależna.pl.

Portal niezależna.pl napisał w środę: „W reakcji na antypisowski klip muzyka Tymona Tymańskiego „Polska” Mariusz Zielke napisał na Twitterze: „Tu jest cały ten obrzydliwy, kunktatorski teledysk nastawiony na wyświetlenia i wywołanie skandalu. Tymonie Tymański, wyjaśnij najpierw swój pociąg do dzieci, a potem umoralniaj innych”.

W rozmowie z portalem Niezalezna.pl reżyser filmów „Bagno” i „Bagno II” mówi: „Tymański nie jest pokazany w filmie „Bagno” tylko i wyłącznie, bo dbamy o dobro ofiary. Sprawa jest zgłoszona do prokuratury i do komisji ds. pedofilii”.

Portal wskazuje, że w środę na Twitterowym profilu Mariusza Zielke pojawiła się seria wpisów dotyczących najnowszego klipu muzyka Tymona Tymańskiego do utworu „Polska”.

To jest niebywały skandal. Człowiek, którego sprawę pedofilską od czterech lat próbuję wyjaśnić, ale dla dobra ofiary zrezygnowałem z umieszczenia jej w „Bagnie”, wiedząc o tym, jak blisko jest wpisania do rejestru pedofilów, wypuszcza taki klip wyborczy” – ocenił teledysk Zielke.

Jak poinformował w kolejnym wpisie – a co potwierdził również w rozmowie z niezależna.pl – sprawa jest już zgłoszona do prokuratury oraz do komisji ds. pedofilii.

„Tymon Tymański wykorzystał seksualnie dziecko. Jego sprawę zgłosiłem do prokuratury. Tylko dla dobra dziecka nie ma go w „Bagnie”. Wyjaśnia to obecnie Komisja do spraw pedofilii. Pisałem do niego z prośbą o refleksję. Jestem zdruzgotany” – napisał na Twitterze reżyser filmów „Bagno” i „Bagno II”. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj