Prokuratura poszukuje 53-latka podejrzanego o zabójstwo żony

fot: youtube

Prokuratura Okręgowa w Suwałkach (Podlaskie) oraz suwalska policja poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 53-letniej kobiety. Jej ciało zostało znalezione we wtorek w Suwałkach przy ulicy Bydgoskiej.

Ciało martwej kobiety z ranami postrzałowymi znaleziono we wtorek w mieszkaniu w Suwałkach. Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Suwałkach podejrzanym o zabójstwo jest 53-letni Tadeusz Zagórski. To mąż zamordowanej. Rzecznik prasowy prokuratury Wojciech Piktel poinformował PAP, że prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Potem wystosuje list gończy za podejrzanym.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu podejrzanego proszone są przez prokuraturę o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pod numer telefonu 606 800 610 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Prokuratura ostrzega, że poszukiwany może posiadać broń, dlatego prosi o zachowanie ostrożności. Mężczyzna jest wysoki, szczupły, ma ok. 195 cm wzrostu. Ma ciemną karnację oraz krótkie, ciemne włosy. Wizerunek jest dostępny na stronie KMP w Suwałkach. (PAP)

Autor: Jacek Buraczewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj