Zabójstwo 6-letniego chłopca

Policjanci i prokuratorzy pracują na miejscu zabójstwa 6-letniego chłopca w Gdyni. Policja dostała informację o zdarzeniu o godz. 10 – podała policja.

Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska powiedziała PAP w piątek, że na miejscu pracują policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

„Na miejscu są także policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady, śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie” – dodała Kamińska.

Policyjny psycholog, który udziela wsparcia najbliższym dziecka. Równolegle nad sprawą pracują kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy weryfikują zdobyte informacje aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę tego przestępstwa.

Został ogłoszony alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy szukają osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem.

Stacja RMF FM podała, że zabójcą może być 44-letni ojciec dziecka, który uciekł z mieszkania przed przybyciem policjantów. Trwają jego poszukiwania. (PAP)

Autor: Krzysztof Wójcik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj