Prokuratura: list gończy za Grzegorzem Borysem

fot: youtube

Prokuratura zarządziła poszukiwania Grzegorza Borysa na podstawie listu gończego. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego syna.

Informację o wystawieniu listu gończego za Grzegorzem Borysem przekazała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

 

„Zostało wydane postanowienie o postawieniu zarzutów. Chodzi o zarzut przestępstwa z art. 148 par. 2 pkt 1, czyli zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Prokurator dzisiaj skierował wniosek o tymczasowe aresztowanie. W tej chwili mężczyzna jest poszukiwany listem gończym jako osoba podejrzana” – wyjaśniła.

Policja otrzymała informację o zabójstwie 6-latka przy ul. Górniczej w Gdyni Fikakowie w piątek około godz. 10. Po godz. 13. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku ujawniła na swoich kanałach w social mediach wizerunek oraz dane poszukiwanego w tej sprawie mężczyzny – to ojciec chłopca 44-letni Grzegorz Borys.

„W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112” – podała Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku na swojej stronie na Facebooku. (PAP)

Autor: Dariusz Sokolnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj