3 osoby ranne w wypadku po zderzeniu dwóch aut osobowych

Kierujący volkswagenem 52-latek, przecinając drogę krajową nr 15, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki hyundai. Trzy osoby podróżujące volkswagenem trafiły do szpitala – powiedziała PAP st. asp. Daria Szydłowska z KPP w Trzebnicy.

Do wypadku doszło w poniedziałek o 7:35 pod Prusicami (pow. Trzebnicki), na drodze krajowej nr 15 prowadzącej w kierunku Wrocławia.

„Kierujący volkswagenem 52-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego jadąc od strony Trzebnicy w stronę Marcinowa, przecinając drogę krajową nr 15 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Wrocławia 32-letniemu mieszkańcowi powiatu wrocławskiego, który kierował samochodem marki hyundai” – powiedziała PAP st. asp. Daria Szydłowska z KPP w Trzebnicy.

W wyniku wypadku volkswagen został uderzony w bok przez jadącego przepisowo hyundaia. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

„Trzy osoby z osobowego volkswagena trafiły w chwili obecnej do szpitala. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo” – powiedziała Daria Szydłowska.

Utrudnienia mogą potrwać do ok. godz. 11.(PAP)

autor: Michał Torz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj