Groził nożem, bo nie dostał papierosa

domena publiczna

Agresywny mężczyzna zaczepił nieznajomego prosząc go o papierosa. Kiedy usłyszał, że ten ich nie ma, trzymając w ręku nóż groził, że go zabije. Po chwili uciekł, ale szybko wpadł w ręce policjantów. Podejrzany usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany.

Około godziny 13 policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie agresywnego mężczyzny, który na ulicy Górczewskiej miał grozić nożem.

 

„Ze wstępnych informacji wynika, że do pokrzywdzonego podszedł jakiś mężczyzna, który poprosił o papierosa. Kiedy usłyszał, że ten ich nie ma, mężczyzna zdenerwował się, wyzywał pokrzywdzonego, w końcu groził mu pozbawieniem życia trzymając w ręku nóż, a po chwili uciekł” – przekazała nadkom. Marta Sulowska z komendy na Woli.

 

Policjanci szybko namierzyli 43-letniego sprawcę. Zatrzymali go i przewieźli na komendę. Tam okazało się, że miał już wielokrotne konflikty z prawem i kilka lat przesiedział w więzieniu.

 

Usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.(PAP)

 

autorka: Marta Stańczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj