Wrocław: Policjanci proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez podejrzanego o gwałt

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą śledztwo wobec Dawida Kuśmierka, który podejrzany jest o gwałt. 32-latek decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci publikują wizerunek podejrzanego i proszą o kontakt osoby, które też mogły być pokrzywdzone przez niego.

„Na podstawie dotychczas zgromadzonego materiału dowodowego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia i podsiadania wiedzy w tej sprawie prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub z końcówką 01, 02, 03 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: dyzurny.kp-krzyki@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość” – napisano w komunikacie policji.

 

LINK:https://wroclaw.policja.gov.pl/dwr/aktualnosci/bieza/107385,Osoby-ktore-moga-byc-pokrzywdzone-przez-32-letniego-mezczyzne-proszone-sa-o-kont.html

 

Jak podano, 32-letni Dawid Kuśmierek podejrzany jest o to, że w dniu 19 września br. dopuścił się czynów z art. 197§1 (gwałt) oraz 157§2 Kodeksu karnego. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące. Z tych powodów Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia-Krzyki Zachód, mając na uwadze przemawiający za tym interes społeczny, wyraziła zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych podejrzanego.(PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj