Przestępczy duet – teściowa i synowa

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwie kobiety, które podejrzane są o serię przestępstw przeciwko mieniu, których dopuściły się razem od października do listopada ubiegłego roku w Jeleniej Górze. Teściowa wraz z synową mają na koncie kradzieże w dyskoncie spożywczym. Wartość poniesionych strat pokrzywdzony podmiot oszacował na blisko 15 tysięcy złotych. Wspólnie dopuściły się 9 czynów. Teraz za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali dwie kobiety w wieku 36 i 58 lat, które podejrzane są o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobiety od października do listopada ubiegłego roku dopuściły się serii kradzieży w jeleniogórskim dyskoncie spożywczym. Ich łupem padły artykuły spożywcze i chemiczne. Pokrzywdzony podmiot poniesione straty oszacował na blisko 15 tysięcy złotych. Zatrzymane to teściowa z synową, które działały wspólnie i w porozumieniu, ale również w pojedynkę. Razem usłyszały po 9 zarzutów, dodatkowo synowa jeszcze jeden, a teściowa trzy.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła Policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer sklepowych wytypowali, a następnie zatrzymali kobiety podejrzewane o te kradzieże.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz jeleniogórzanki za czyny, o które są podejrzane, odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj