P. JAKI: ZIELONY ŁAD TO NOWY KOMUNIZM „UBRANY” W ŁADNE OPAKOWANIA

fot: youtube

Zielony Ład jest dla Europy i dla Polski drogą w kierunku długofalowej porażki i degradacji Starego Kontynentu – powiedział Patryk Jaki, europoseł Suwerennej Polski, w programie „Z Parlamentu Europejskiego” w TV Trwam.

Unia Europejska chce zlikwidować całe rolnictwo.

– Oni mają absurdalną teorię, że hodowla emituje CO2, a z CO2 trzeba walczyć, czyli z emisją gazów cieplarnianych. Chcieliby, żeby było mniej krów i bydła. Tymczasem w zamienniki mięsa, w zamienniki roślinne zainwestowali Jeff Bezos i Bill Gates. To jest tak, że szykuje się grunt pod to, żeby najbogatsi na świecie mogli być jeszcze bogatsi i żeby koszty ponosili rolnicy. Tak naprawdę koszty tego wszystkiego mają ponosić obywatele Unii Europejskiej, a szczególnie Polacy, gdzie w Polsce dysponujemy własną żywnością, własnym dobrym rolnictwem, znanym na całym świecie z dobrej jakości produktów. Zielony Ład to jest nowy komunizm „ubrany” w ładne opakowania – powiedział Patryk Jaki.

Wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2024 r. zdecydują o tym, co dalej z Zielonym Ładem.

– Jeżeli udałoby się doprowadzić do tego, że prawdziwa, konserwatywna grupa byłaby pierwszą w Parlamencie Europejskim, to były dobry krok do tego, żeby to zmienić. Natomiast moja wiara w to, że to się uda, jest niewielka, ale pamiętajmy, że wszystko jest w rękach wyborców (…), by w czerwcu tego roku dokonać radykalnych zmian – podkreślił poseł do Parlamentu Europejskiego.

Gość TV Trwam zaznaczył, że obecną politykę Unii Europejskiej trzeba wyrzucić do kosza.

– To, co jest kluczowe, jeżeli chcielibyśmy dokonać prawdziwej zmiany, to jest to, żeby w Unii powstała nowa większość, która wybierze komisarzy, którzy będą rozumieli, że Zielony Ład jest dla Europy i dla Polski drogą w kierunku długofalowej porażki i degradacji Starego Kontynentu – zauważył polityk.

radiomaryja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj