Na PWr startują największe w Polsce Akademickie Targi Pracy

Beata Zdyb, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Już po raz 40. zapraszamy na kampus Politechniki Wrocławskiej i spotkanie z najlepszymi pracodawcami z różnych branż. Dwudniowe Akademickie Targi Pracy rozpoczną się we wtorek, 12 marca, tradycyjnie w budynku C-13. To doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także nawiązania relacji oraz zapoznania się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym przez firmy.

W tym roku zapraszamy na dwa dni wydarzeń:

  • 12 marca, Dzień Inżynierski (godz. 9-15, bud. C-13),
  • 13 marca, Dzień IT ze strefą inżynierską (godz. 9-15, bud. C-13).

– Przed nami dwa dni wypełnione po brzegi różnego rodzaju atrakcjami. Najważniejsze są oczywiście spotkania z pracodawcami, ale nie zabraknie możliwości konsultacji swojego CV na miejscu, czy szansy na zrobienie sobie profesjonalnej fotografii. To zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, bo nasz fotograf przygotowuje zdjęcia na miejscu i niemal od razu przekazuje je kandydatom – mówi Beata Janek z Fundacji Manus, która współorganizuje wydarzenie.

Największe w Polsce Akademickie Targi Pracy od wielu lat organizowane są wspólnie przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz właśnie Fundację Manus. W programie, oprócz ponad 120 wystawców, są także spotkania z doradcami zawodowymi czy konkursy z nagrodami.

Sponsorami 40. Edycji Akademickich Targów Pracy są firmy Horizon Automation, COWI oraz Volvo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj