WYPADEK NA TRASIE LEGNICA-ZŁOTORYJA

Wczoraj na trasie Legnica-Złotoryja doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierująca pojazdem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Lexusem, w wyniku czego doszło do zderzenie się pojazdów. Następnie kierujący Lexusem, siłą uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z Audi. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby pojechały do szpitala, na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj po południu na Drodze Krajowej nr 364 między Legnicą a Złotoryją, na wysokości zjazdu na autostradę A4 doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy pojazdy.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letnia kierująca Peugeotem, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, 70-letniemu kierującemu Lexusem. Następnie kierujący Lexusem, siłą uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z Audi, kierowanym przez 44-letniego mężczyznę. W zdarzeniu uczestniczyło 3 kierujących i 7 pasażerów w tym 8-letnie dziecko. Cztery osoby, w tym dziewczynka, zostały przetransportowane do szpitala, na szczęście życiu i zdrowiu tych osób nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi, wszyscy uczestnicy zdarzenia korzystali z pasów bezpieczeństwa.

Kierowco! Pamiętaj o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie. Pamiętaj, aby podczas kierowania samochodem być wypoczętym i przede wszystkim skoncentrowanym na drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj