Wrocław dołączył do ogólnopolskiego protestu przeciwko roszczeniom żydowskim

MP

W sobotę na wrocławskim Rynku odbyła się manifestacja przeciwko aktu prawnemu podpisanemu przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trampa. Dzisiaj inne miasta w Polsce dołączyły do demonstracji, podobnie jak Polonia amerykańska.

W Polsce dokument znany jest jako Ustawa 447, w tłumaczeniu: sprawiedliwość dla ocalonych, wobec których nie dokonano odpowiedniego zadośćuczynienia oraz zaniechań rządu RP w tej sprawie.

Według zapewnień Ministra Spraw Zagranicznych Jacka Czaputowicza, amerykańska ustawa nie ma zastosowania w Polsce. Tymczasem sekretarz stanu USA Mike Pompeo podczas wtorkowej konferencji prasowej w Warszawie upomniał się o restytucję mienia prywatnego Żydów, którzy utracili je w wyniku Holokaustu oraz w czasie rządów PRL. Lobby żydowskie domaga się od Departamentu Stanu raportu o tym, jaki jest stan prawny i praktyka zwrotu mienia. Raport musi być przygotowany do 9 listopada 2019 roku.

Żądania finansowe, to są trzy roczne budżety państwa polskiego, jeśli przyjdzie nam je realizować przestaniemy istnieć, mówił organizator pikiety Jarosław Bogusławski.

Głównym beneficjentem takiego aktu prawnego są stowarzyszenia tzw. Holokaust Industry. W Stanach Zjednoczonych środowiska żydowskie stworzyły takie lobby nacisku na rząd stanowy i na Kongres aby wymusić bezpodstawne żądania nie tylko od Polski, ale od wszystkich krajów, które kiedykolwiek ich przyjęły na swoją ziemię. To jest współczesna rasa panów, która nie zatrzyma się przed niczym, która żyje z dewastacji innych narodów.

Ustawa 447 mówi, że jesteśmy współsprawcami holokaustu, to jest nieprawdopodobnie wielkie kłamstwo! My jesteśmy ofiarami Niemców i Sowietów ale my o tym wiemy a na zachodzie nie mają zielonego pojęcia jaka jest prawda. I co gorsze, nie chcą wiedzieć.

Trzeba sprawdzić Deklarację Terezińską, którą podpisał Władysław Bartoszewski.

Lobby żydowskie będzie słabnąć, jeżeli my Polacy, będziemy silni i zjednoczeni. Bądźcie czujni i szukajcie prawdy we wszystkich możliwych mediach i mówcie o tym. Prawda jest najważniejsza.

Podczas demonstracji zebrano podpisy przeciwko roszczeniom gmin żydowskich, które zostaną przekazane na ręce Roberta Bąkiewicza, organizatora kampanii #NieDlaRoszczeń a następnie wraz z Listem Intencyjnym wysłane do prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trampa.

Kampania informacyjna dotycząca ustawy 447 i bezprawnych, zbójeckich wręcz roszczeń Stanów Zjednoczonych, które chcą doprowadzić do restytucji mienia bezspadkowego dla organizacji żydowskich, które – na podstawie prawa plemiennego – przypisują sobie prawo własności – powiedział Robert Bąkiewicz podczas konferencji prasowej inaugurującej rozpoczęcie akcji.

A że wartość tego opiewa – według doniesień medialnych – na około 300 mld USD, czyli ponad bilion złotych, oznaczałoby to albo bankructwo państwa polskiego albo wręcz przejęcie kontroli nad nim przez zupełnie zewnętrzny ośrodek.

Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!

 

MP
PODZIEL SIĘ