Jak dobrze fakturować?


Program do wystawiania faktur – prosta wersja

Przedsiębiorca, który chce szybko i przede wszystkim w prosty sposób fakturować zadowolony będzie z narzędzia, które jest przejrzyste w obsłudze i posiada nieskomplikowane i przydatne funkcjonalności. Na miano prostego programu z pewnością zasłużyło oprogramowanie Faktura Small Business. To program do fakturowania przygotowany przez firmę MEGA-TECH. Program ten to narzędzie, z którego pomocą użytkownik przygotuje taki dokument jak: faktura VAT, faktura korygująca, proforma, wezwanie do zapłaty, paragon fiskalny itp. Bez problemu można wygenerować plik JPK, czy wystawić fakturę w zgodzie z regulacjami w zakresie split payment. Ten program to zestawienie wielu przydatnych opcji i modułów. Można w nim dowolnie oznaczać dane i personalizować wygląd wystawianych dokumentów. Użytkownik wystawi w nim faktury w obcej walucie i różnych językach, a następnie prześle je do klienta e-mailem, jeżeli ten wybierze taką formę przekazania dokumentu.

Prosty program magazynowy – rozbudowana wersja

MEGA-TECH to firma, która w swojej ofercie posiada również program Faktura Small Business Handel. To program rozbudowany w stosunku do FSB o moduł magazynowy. Przedsiębiorca może w nim przygotować podstawowe rodzaje faktur oraz wygenerować plik JPK_VAT, JPK_FA, JPK_MAG i więcej. Program pozwala na obsługę stanów magazynowych, w tym przygotowanie podstawowych dokumentów magazynowych. Istnieje również możliwość tworzenia zamówień do dostawców, ofert i cenników. Użytkownik stworzy także przydatne kartoteki towarów czy klientów. Program oferuje również możliwość tworzenia kompletów, ewidencję dokumentów sprzedaży oraz analizę wielu dostępnych raportów i statystyk. To program do faktur, który bez problemu można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper.

Odpowiedź na pytanie: jak prosto fakturować? jest bardzo prosta – potrzebny jest do tego odpowiedni program do faktur. Programy od MEGA-TECH są dobrą propozycją.

PODZIEL SIĘ