Ranking kredytów gotówkowych – odkryj najlepsze oferty na wiosnę 2020

Ranking kredytów gotówkowych dostępny na https://www.totalmoney.pl/ranking-kredytow-gotowkowych pozwoli nam sprawdzić, jaki jest najlepszy kredyt gotówkowy i jakie warunki możemy uzyskać w konkretnych instytucjach bankowych.

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych to narzędzie, które w szybki sposób pozwoli nam poznać aktualne na rynku oferty. Dzięki takiemu zestawieniu możemy rozsądniej podjąć decyzje o wyborze konkretnej usługi, przez co unikamy zbędnych kosztów i formalności.

Kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowy

Najkorzystniejszą ofertą na rynku jest obecnie kredyt gotówkowy online w banku Citi Handlowy znajdziesz go tutaj: https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe. Oferta ta jest polecana przez wielu zadowolonych użytkowników, którzy skorzystali z tego zobowiązania. Dodatkowo specjaliści finansowi wystawiają wysoką ocenę kredytu w Citi Handlowym, która wynosi aż 5,5 na 6 jednostek.

— Oprocentowanie pożyczki w Citi Handlowy wynosi 9.36%,

— RRSO przyjmuje 9.35%

— Prowizja kredytu to tylko 2.90%

— Miesięczna rata wynosi 497,51 zł

— Możemy również ubezpieczyć nasz kredyt na wypadek utraty płynności finansowej, np. przez zwolnienie z pracy.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Bank Santander proponuje RRSO w wysokości 10,73%, a także oprocentowanie w wysokości 7,85%. W przypadku kredytu na kwotę 20 000 zł, miesięczna rata wynosić będzie 509,64 zł. Ubezpieczenie nie jest konieczne, jednak dostajemy możliwość wykupienia polisy, która zależy od okresu trwania ubezpieczenia oraz wieku konsumenta.

Kredyt gotówkowy w banku BNP Paribas

BNP Paribas również proponuje bardzo dobre warunki kredytu. Oprocentowanie w tym przypadku wynosi 8%, a RRSO 13.86%. Prowizja banku przyjmuje 10% a rata miesięczna przy 20 000 zł pożyczonych przez kredytobiorcę wynosi 537.08 zł. Bank ten proponuje również bardzo atrakcyjne niskie raty kredytów oraz kredyt online. Klient dostaje także możliwość ubezpieczenia kredytu, jednak nie jest to konieczne.

Czy w przypadku kredytu liczy się wyłącznie niskie oprocentowanie?

Wiele osób wybiera kredyt gotówkowy sprawdzając jedynie jego oprocentowanie, co jest dużym błędem. Może okazać się bowiem, że oprocentowanie pożyczki jest niskie, za to wysokie okazuje się być RRSO. Również powinny nas zaniepokoić ukryte koszty pożyczki, które są doliczone do miesięcznych rat. Niestety wiele osób daje się ponieść emocjom podczas podejmowania decyzji o zaciągnięciu kredytu, która przecież często wiąże nas z daną instytucją finansową na wiele lat. Powinna być więc ona bardzo odpowiedzialna, a przede wszystkim dokładnie przemyślana. Należy zapoznać się z wszystkimi zapisami, które znajdują się w umowie kredytowej. Sprawdźmy również, jak wysokie są raty kredytu oraz czy zmieniają się one w momencie, kiedy chcemy wcześniej spłacić zobowiązanie. W bankach wcześniejsza spłata kredytu nie powinna sprawiać, że koszt kredytu jest zwiększony.

Wiele osób boi się kredytów gotówkowych online. Możemy jednak w szybki sposób w domowym zaciszu załatwić wiele ważnych formalności i dokładnie przeczytać umowę.

Powinny znaleźć się takie informacje, jak:

— Kwota pożyczki

— Oprocentowanie pożyczki

— Wysokość RRSO

— Liczba rat

—- Kwoty dodatkowych ubezpieczeń pożyczki

— Zasady spłaty pożyczki oraz harmonogram spłat rat

— Warunki wcześniejszej spłaty kredytu.

Najlepszy kredyt gotówkowy. Na co zwrócić uwagę?

Jeśli bank dba o swoją renomę, to wszystkie informacje powinny być dla nas klarowne i zrozumiałe. Musimy sprawdzać na bieżąco, jaki jest stan naszych rat i jaką kwotę do spłaty posiadamy aktualnie na swoim koncie. Alarmująca powinna być z kolei sytuacja, kiedy mimo regularnych wpłat na konto nie pobierana jest pełna kwota raty lub kiedy raty nagle się zwiększają. Należy sprawdzać wszystkie operacje na naszym koncie bankowym, które mogą być dla nas niepokojące.

Po zawiązaniu umowy kredytowej z bankiem, powinniśmy mieć możliwość dokonywania pewnych modyfikacji w uiszczaniu rat. Warto abyśmy mogli spłacić kredyt przed umówionym terminem bez ponoszenia dodatkowych opłat. Obecnie banki są coraz bardziej elastyczne w tej kwestii. Musimy pamiętać, że jako klienci banku mamy nie tylko swoje obowiązki, ale przede wszystkim prawa. Firma nie może np. bez naszej wiedzy i zgody zwiększyć rat kredytu ani zmienić kwotę pożyczki. Powinniśmy sprawdzać w umowie takie informacje jak możliwość zwiększania rat przez bank, czy też oprocentowania naszego kredytu. Bank ma obowiązek informować nas o wszystkich wprowadzanych przez niego zmianach.

Wszystkie niejasności warto przedyskutować z zaufanym doradcą finansowym, a także móc skonsultować z osobą zajmującą się obsługą klienta w naszym banku. W razie problemów zawsze możemy zwrócić się również do Ochrony Praw Konsumenta, która zajmuje się również prawami kredytobiorców. Aby uniknąć problemów finansowych, nie wybierajmy instytucji bankowych o słabej renomie lub takich, które nie posiadają żadnych opinii. Ranking kredytów gotówkowych powinien pomóc nam w wyborze banku oraz kredytu, który będzie dla nas najkorzystniejszy, a przede wszystkim bezpieczny i klarowny pod kątem umowy kredytowej.