KOŚCIÓŁ WG ISAKOWICZA

Późne sobotnie popołudnie(19 września) i kilkadziesiąt osób zgromadzonych w sali spotkań budynku Starej Giełdy przy pl. Solnym we Wrocławiu i on- bohater naszego spotkania – bojownik o prawdę na wszystkich płaszczyznach ks. Tadeusz Isakowicz –Zaleski. Przez 1,5 godziny zebrani z zapartym tchem słuchali o kondycji Polskiego Kościoła i przyczynach dlaczego jest w nim tak jak jest. Usłyszeliśmy o wpływowym lobby homoseksualnym w kościele mającym wpływ na awanse w hierarchii kościelnej oraz powiązaniach homoseksualizmu ze skłonnościami pedofilskimi.

Dowiedzieliśmy się również, że 10% tajnych współpracowników wśród hierarchów kościoła katolickiego SB rekrutowało się, głównie, spośród homoseksualistów. Ks. Tadeusz potwierdził ,że nasz lubiany i popularny ks. kardynał , obecnie, na emeryturze był homoseksualistą promującym w awansach podobnych sobie, co więcej ma mętna kartę współpracy z służbą bezpieczeństwa. Długoletni współpracownik i asystent św. Jana Pawła II – krakowski kardynał, także na emeryturze, co prawda nie współpracował , ale krył niecne czyny pedofilskie w diecezji oraz nie dopuszczał informacji o pedofilii w Polskim Kościele do Jana Pawła, w trakcie, jego pontyfikatu. Po długiej i obfitującej w trudne fakty prelekcji , pojawiły się pytania z sali. Zgromadzeni chcieli uzyskać potwierdzenie czy fakty, które znają o danym biskupie czy księdzu są prawdziwe.

Przypomniana została , do dziś nie zakończona, sprawa arcybiskupa Juliusza Paetza, molestującego kleryków pozostających z nim w zależności administracyjnej, arcybiskupa Stanisława Wielgusa, którego agenturalna przeszłość położyła się cieniem na Warszawie, arcybiskupa katowickiego Wiktora Skworca, także tajnego współpracownika czy biskupa Jana Szkodonia molestującego nastolatkę. Prelegent podkreślał, że chodzi mu o prawdę i oczyszczenie kościoła bez , których mająca ponad 1000 lat instytucja , nie będzie przyciągać młodych do służby , jak i wiary .Nie jest, bowiem, tajemnicą ,że dzisiaj młodzi klerycy czy księża z krótkim stażem porzucają sutannę i odchodzą ze stanu duchownego, a nawet zmieniają wyznanie. Pozytywnym akcentem spotkania była informacja o inicjatywie kleryków z Papieskiego Fakultetu Teologicznego we Wrocławiu, którzy zorganizowali swego rodzaju sympozjum dotyczące przypadków pedofilii w Kościele. Prowadzący spotkanie ksiądz dodał na koniec ,że dużą nadzieję pokłada w młodych duchownych , którzy chcą prawdy i oczyszczenia. Przybyli na spotkanie mogli wzbogacić swoją domową bibliotekę o książki autorstwa ks. Tadeusza Isakowicza –Zaleskiego ,w tym, najnowszą pozycję pt” Kościół ma być przezroczysty”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Akademię Patriotów ,Opcję na Prawo i Wydawnictwo Wektory

autor: Mariola Palcewicz