Wrocław: marsz przeciw homopropagandzie

MP Marsz dla Jezusa

3 października Dolnośląska Inicjatywa Narodowa organizuje kontrmanifestację do marszu równości. Jak czytamy w mediach społecznościowych, chodzi o mobilizację środowisk konserwatywnych, narodowych i wszystkich tych, którym leży na sercu tradycyjna rodzina, zdrowa i silna rodzina.

Manifestanci pojawią się na Placu Wolności o godz. 15.00 z hasłami: „Przeciwstawmy się homopropagandzie wszyscy razem!” i „Przestań być w końcu milczącą większością”

Organizatorzy DIN proponują również ustawiać się z na trasie marszu równości i wyrażać swój sprzeciw przeciwko tęczowej ideologii. Publikujemy fragment wpisu, wyjaśniający dlaczego protest jest konieczny.

3 października ulicami Wrocławia przejdą ludzie, którzy notorycznie szachują naszymi wartościami. Marsz równości we Wrocławiu odbieramy jako kolejną prowokacje wymierzoną nie tylko w symbole religijne czy tradycyjne wartości, ale też w każdego kto ośmiela się głośno powiedzieć, że lgbt to ogłupiająca masy ideologia, która sprowadza człowieka jedynie do obiektu seksualnego i jego hedonistycznych, egoistycznych instynktów. Daje pole popisu wszelakich rodzajów zaburzeń, wymuszając na nas bezwzględną ich akceptację, w sprzeczności w podstawowymi prawami biologii, logiki, powołując się na „opracowania naukowe”, które nigdy nie zostały potwierdzone rzetelnym materiałem badawczym.

PODZIEL SIĘ