Od kilku dni mieszkańcy Wrocławia mogą się cieszyć z nowootwartej ulicy Dyrekcyjnej. Remont wspominanej trasy trwał tak długo, że kierowcy przyzwyczaili się do parkowania w okolicy tymczasowego Dworca PKS. Od momentu wznowienia ruchu ulicą Dyrekcyjną, odpowiednie służby mundurowe regularnie zakładają blokady.
Z pytaniem o przywrócenie porządku na ul. Dyrekcyjnej zwróciliśmy się do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Rzecznik Straży Miejskiej, Waldemar Forysiak:
„Sprawa została przekazana do realizacji przez patrole straży miejskiej. Kierowcy nieprawidłowo parkujących pojazdów mogą spodziewać się mandatów, założonych blokad na koła a w uzasadnionych przypadkach odholowania pojazdu na koszt właściciela.
Jak zapewnia dyżurny Policji, Wydział Ruchu Drogowego również skieruje patrole wokół Dworca PKS.
zdjęcie: czytelnik wds
















