Po remoncie ulicy Dyrekcyjnej są problemy z parkowaniem jak dotychczas

Od kilku dni mieszkańcy Wrocławia mogą się cieszyć z nowootwartej ulicy Dyrekcyjnej. Remont wspominanej trasy trwał tak długo, że kierowcy przyzwyczaili się do  parkowania w okolicy tymczasowego Dworca PKS. Od momentu wznowienia ruchu ulicą Dyrekcyjną, odpowiednie służby mundurowe regularnie zakładają blokady.

Z pytaniem o przywrócenie porządku na ul. Dyrekcyjnej zwróciliśmy się do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

Rzecznik Straży Miejskiej, Waldemar Forysiak:

„Sprawa została przekazana do realizacji przez patrole straży miejskiej. Kierowcy nieprawidłowo parkujących pojazdów mogą spodziewać się mandatów, założonych blokad na koła a w uzasadnionych przypadkach odholowania pojazdu na koszt właściciela.

Jak zapewnia dyżurny Policji, Wydział Ruchu Drogowego również skieruje patrole wokół Dworca PKS.

zdjęcie: czytelnik wds

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj