Jan Pietrzak o Komorowskim: „wstyd mi za tego cymbała”

bronek.jpg

To jest wstydliwa sprawa, że Polacy wybrali takiego cymbała na prezydenta. Nie możemy tego tolerować, bo to jest wstyd dla naszego pokolenia, niezależnie od tego, jaką kto opcję reprezentuje. To jest wstydliwe w sensie narodowym – taka jest moja opinia o tym gościu – mówi Jan Pietrzak o Bronisławie Komorowskim.

– Jestem teraz w San Francisco i uważam, że kampania, jak i cała kandydatura Komorowskiego, jest żenująca, tak jak była żenująca jego prezydentura. Ta kampania już pokazała, że on się nie nadaje na to stanowisko, że po prostu jest niegodny piastowania tego urzędu i wstyd, że Polacy takiego prezydenta mieli. Mam nadzieję, że wyciągną wnioski i tego wstydu nie będziemy przeżywać kolejną kadencję – mówi Pietrzak.

Artysta pytany o to, czy teraz wielu Polakom otwierają się oczy na to, jaki jest Bronisław Komorowski, mówi: – Nie wiem, mówię o swoich odczuciach. Nie wiem, czy nie będą fałszować tych wyborów. Wielu rzeczy nie wiem. To jest wstydliwa sprawa, że Polacy wybrali takiego cymbała na prezydenta. Nie możemy tego tolerować, bo to jest wstyd dla naszego pokolenia, niezależnie od tego, jaką kto opcję reprezentuje. To jest wstydliwe w sensie narodowym – taka jest moja opinia o tym gościu – mówi.

– Rozmawiam z Polonią, która jest częścią narodu polskiego i oni doskonale wiedzą, co ten Komorowski wyrabia. Tutaj nie ma żadnych złudzeń – podsumowuje Pietrzak, który wraca do kraju pod koniec miesiąca. 

źródło: niezalezna.pl.

7 KOMENTARZE

  1. Trochę nieaktualne jeśli mowa o Prezydencie Komorowskim. Od wilu lat aktualne jeśli mowa o niedocenianym Wieszczu, Prawdziwym acz niedocenianym Polaku Panu Pietrzaku

  2. Ciekawe co Prezydent Komorowski temu Pietrzakowi złego zrobił, że teraz dopiero sobie o nim przypomniał. Jestem zdania, że mieliśmy tylko dwóch prezydentów, którzy z godnością i prawdziwą kulturą pełnili swoje obowiązki. Byli to Aleksander Kwaśniewski oraz Bronisław Komorowski. Za nich nie musieliśmy się wstydzić. Ten okres my, ludzie starsi pamiętamy wojnę i lata powojenne, więc był to dla nas czas dobry. Ale też mamy wielki szacunek do Lecha Wałęsy, dzięki Panu Panie Prezydencie mieliśmy te lata spokoju i nadziei.

    • Ksiega kondolencyja Japonii.rozmowa z brakiem Obama. Wizyta w Japonii. Wizyta Merkel i Sarkozego to mało. Już Wałęsa nie był takim tumanem.

    • Widocznie przyszedł pan do naszego kraju z czerwoną chołotą i dlatego ceni pan a może raczej towarzysz takich typów jak wymienieni przez pana czy tam towarzysza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj