Kowalski miażdży środowiska lewackie

mariankowalskiyt1304.jpg

„To groźne bestie, z którymi nie będzie negocjacji. To ludzie, którzy nie cofną się przed niczym”.

Marian Kowalski, lider Narodowców, wraca do żenującego incydentu środowisk lewackich. W rozmowie z telewizją internetową komentował próbą zakłócenia Mszy Świętej, w czasie której księża odczytywali list Episkopatu ws. ustawy chroniącej każde życie poczęte.

Kowalski w programie „Kowalski & Chojecki” w internetowej telewizji „Idź pod prąd” mówił, że w temacie aborcji jest mnóstwo emocji, a dziś są one „grzane od nowa”. „Te wybryki, tych lewaczek, czy występ w TVN-ie, ja już rzuciłem komentarz, że to są groźne bestie, z którymi nie będzie żadnych negocjacji, to są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym i trzeba na nich uważać” – powiedział.

 

W ocenie Kowalskiego przedstawiciele środowiska LGBT są „potwornymi fanatykami”. „Te osoby, które znam (z tych środowisk – przyp. red.), charakteryzują się tym, że mają jakąś widoczną ułomność, która widocznie powoduje, że żyją w stałym kompleksie i nienawiści wobec reszty społeczeństwa. Są to ludzie wypaczeni psychicznie, groźni fanatycy” – ocenił. Były kandydat na prezydenta dodał również, że takim osobom nie można dać dojść do głosu, ponieważ „zapędzą wszystkich do komór gazowych”.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Źródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/kowalski-miazdzy-srodowiska-lewackie,16669824160#ixzz45jap3LJR

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ