Prof. Pawłowicz: Unia Europejska to szmata!

maxresdefault.jpg

Posłanka PiS wspomina też swoją dawną znajomość z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Sprawdź szczegóły!

Mocny wywiad prof. Krystyny Pawłowicz w „Super Expressie”. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości w zdecydowanych słowach odnosi się do medialnej nagonki, jaka ją spotkała. „Dotknęło mnie to, że ja podobno przeklinam. Taką gębę przyprawił mi TVN. Nie. Czasami w myślach można coś powiedzieć. W miejscach publicznych czy w Sejmie nie przeklinam i jak ktoś uważa inaczej, to kłamie. Nie przeklinam. Z kłamstwem, które podaje TVN, będę walczyła” – zapewnia prof. Pawłowicz.

I przekonuje, że nieuprawnione są porównania zestawiające ją ze Stefanem Niesiołowskim. „Ja mam wdzięk, a Stefan Niesiołowski to pałka – Stefan „Pałka” Niesiołowski. On bije na oślep. Musiałam przeciwko niemu złożyć wniosek do Komisji Etyki za to, że wzywał europejskie rządy, żeby nałożyły sankcje na rząd polski. Niesiołowski nie szanuje demokracji. On uważa, że wszystko jest w porządku, jak PO wygrywa. Jak PO przegrywa, to nie ma demokracji” – czytamy.

W rozmowie powraca też sprawa kontrowersyjnych słów Pawłowicz, która nazwała flagę UE „szmatą”.

„SE: Żałuje pani stwierdzenia, że flaga UE jest szmatą?

Pawłowicz: Unia Europejska jest dla mnie szmatą. SZ-M-A-T-Ą.

SE: Naprawdę? Po co pani tak mówi?

Pawłowicz: Naprawdę. To nie jest flaga żadnego państwa. Ta flaga symbolizuje twór, którego celem jest likwidacja państw narodowych. Ona mi się kojarzy z czymś złym, niedobrym i brudnym. Czy słowo szmata jest obelgą?”

Na koniec Pawłowicz wspomina swoją znajomość z Hanną Gronkiewicz-Waltz: „Pracowałyśmy w jednym zakładzie od 1976 roku. Byłyśmy koleżankami z pracy. Nie przyjaźniłyśmy się. Przez pewien czas ją popierałam, jak chciała kandydować przeciwko Wałęsie. Hania zmieniła poglądy. Hania afiszowała się ze swoją wiarą. Gdzie ona teraz jest? Zwalnia Chazana ze szpitala za ochronę życia. Rządzi Warszawą jak skrajna lewaczka. To wstyd. Nas teraz nie łączy nic” – czytamy.

fot.: youtube.com

źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj