Wałbrzych: Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną i atak z nożem na interweniujących policjantów

policja_6.jpg

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z powiatu wałbrzyskiego, a podejrzanemu o znęcania się nad rodziną oraz czynną napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia na interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyzna, który usłyszał już w tej sprawie zarzuty, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Wałbrzycha, w wyniku podjętej interwencji, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Zatrzymany, to 60 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości położonych na terenie powiatu. Mężczyzna trafiły do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej i znęcaniu się nad rodziną. Na miejscu interwencji policjanci zastali nietrzeźwego, agresywnego mężczyznę, który rzucił się na nich z nożem. Został obezwładniony I zatrzymany.

Podejrzany, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną oraz czynnej napaści na funkcjonariuszy z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.

źródło: KMP Wałbrzych

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ