„Głębokie konsultacje społeczne” Nowoczesnej. A na spotkaniach średnio… niecałe 18 osób!

maxresdefault.jpg

.Nowoczesna w swoim programie opisuje kulisy jej powstania. Zaznacza, że był to efekt „głębokich konsultacji społecznych”. Przy okazji podają liczby. Chyba nieopatrznie, bo… Internauci policzyli, jak wyglądały owe „konsultacje”. W ponad ośmiuset spotkaniach wzięło udział ponad czternaście tysięcy osób. Nie trudno oszacować jak licznie przychodzono na te spotkania. Średnio – uwaga – siedemnaście i pół osoby.

W sieci krąży informacja rzekomo pochodząca z programu Nowoczesnej. Internauci zwracali uwagę na liczby jakimi chwali się ugrupowanie. Sprawdziliśmy!
 
„”Kierunki programowe” Nowoczesnej powstały jako efekt głębokich konsultacji społecznych. Będziemy je rozwijać, by jak najlepiej zidentyfikować prawdziwe problemy Polków i zaproponować rozwiązanie, które naprawdę, a nie pozornie je rozwiązują” – informuje nas partia dowodzona przez Ryszarda Petru.
 
I dalej:
 
Po kongresie założycielskim w całym kraju odbyło się ponad 800 spotkań koordynowanych przez sympatyków, w których uczestniczyło ponad 14 tys. osób. Ich liderzy pojawili się sami, tak silna była potrzeba rozmowy i dialogu w Polsce” – czytamy w programie Nowoczesnej.

Więc liczymy:
14 000 podzielić przez 800 = 17,5 (inaczej się nie da). Prawdziwe tłumy

Program Nowoczesnej:
 

program

(Fot. screen nowoczesna.org/nasz-program)

screen nowoczesna

(Fot. screen nowoczesna.org/nasz-program)

Fot. Youtube.com

źródło: niezalezna.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj