Niesiołowski: Mamy dyktaturę jak za Hitlera

f3b0c276e1c4456282a24e8c941b7a29.png

Porównywanie Jarosława Kaczyńskiego do takich zbrodniarzy jak Hitler czy Stalin stało się prawdziwą plagą tzw. obrońców III RP czyli KODziarzy. Tylko jaki zdrowy na umyśle człowiek będzie w to wierzył?

W rozmowie z fakt24.pl pierwszy cham opozzycji czyli Stefan Niesiołowski ponownie zaatakował rząd PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Gdyby była to uargumentowana, racjonalna krytyka można byłoby z nią dyskutować. Ale Niesiołowski zachowuje się po prostu po chamsku, jak zwyczjany prymityw 

W programie „Burza polityczna” Niesiołowski krzyczał: – My tu sobie rozmawiamy, a w wielu miejscach wyrzuca się ludzi z pracy, w TVP zapanowała cenzura! Weryfikacja jest jak w stanie wojennym! Te media są gorsze niż w stanie wojennym! To jest jedna pisowska propaganda przypominająca czasy stalinowskie!”. Po czym powiedział, że Kaczyński wprowadza w Polsce dyktaturę jak Hitler: „Hitlera dyktatura została wprowadzona metodami legalnymi, Hitler wprowadziłdyktaturę drogą ustawy sejmowej. Mechanizm funkcjonowania był podobny, ale personalnego podobieństwa nie ma. Hitler mordował ludzi, Kaczyński jak dotychczas nie zamordował i myślę, że nie ma takiego zamiaru”. 

Poseł PO został zapytany również, czy nie przeszkadza mu że na czele marszów KOD idzie….Aleksander Kwaśniewski: „Byłem na demonstracji KOD, podpisywałem tam moją nową książkę. Byłem w Łodzi, poprzednio byłem w Warszawie…Problemem dla Polski nie jest dzisiaj Aleksander Kwaśniewski, ale Kaczyński, Macierewicz, Ziobro… Jeśli komuś przeszkadza Czarzasty, a nie Kaczyński, to powinien uprawiać grządkę, a nie politykę!”.

Dzień bez hejtu na rząd Polski i Jarosława Kaczyńskiego dniem straconym dla KODziarza. Smutne to!

fot.: youtube.com

źródło: fronda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj