Homoseksualiści przerobili Znak Polski Walczącej

1024px-Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg

Posłowie Platformy Obywatelskiej pojawili się wczoraj na Paradzie Równości. Jeden z nich pochwalił się nawet zdjęciem na portalu społecznościowym. Nie zauważył – czy może była to prymitywna prowokacja, że za plecami ma Znak Polski Walczącej? Przerobiony przez homoseksualistów!

W sobotę ulicami Warszawy przeszła Parada Równości, w której maszerowali geje, lesbijki, a także sympatycy KOD-u i Nowoczesnej (flagi tych ugrupowań były widocznej wśród „tęczowych”). Wzorem pochodów ludzi Mateusza Kijowskiego, organizatorzy licytowali się na liczbę obecnych. Niektórych tak fantazja poniosła, że na twitterze wypisywali o kilkudziesięciu tysiącach. To jednak nie byłoby warte uwagi.

Wśród uczestników Parady Równości pojawili się posłowie Platformy Obywatelskiej. Na dowód Rafał Trzaskowski opublikował zdjęcie z opisem – „Z KOD-em na #ParadaRownosci2016”.

Spostrzegawczy internauci zwrócili uwagę na pewien skandalicznych „szczegół”. Za plecami fotografujących się osób stoi platforma, a niej zawieszono różne banery. Początkowo trudno było nam uwierzyć, ale obraz nie kłamie – na jednym z nich organizatorzy umieścili Znak Polski Walczącej, przerobiony, z jakimiś kolorowymi zawijasami, a pod nim napis „nie podległa”.
 

twitter

 

Trzaskowski tego nie zauważył? Trudno jakoś uwierzyć.

Przypominamy, że w czerwcu 2014 Sejm uchwalił ustawę o ochronie Znaku Polski Walczącej, który stanowi dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej. Otaczanie Znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem stało się prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej, a jego publiczne znieważanie podlega karze grzywny.

fot. commons.wikimedia.org

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj