Cejrowski: Do pederastów strzelano jak do kaczek

cejrok.png

Znany podróżnik mówił o zamachu na gejowski klub w Orlando.

Podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski, który był gościem programu „Warto rozmawiać” (TVP1), podkreślił, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wyboru narzędzia służącego do obrony swojego życia.

Obecny w studiu poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, który podkreślił, że przybył do studia z książką (sic!) , stwierdził:

„Zawsze na końcu jest śmierć.”

Z ripostą natychmiast pospieszył Wojciech Cejrowski:

„Tak, ale w obronie życia. Mam prawo wybierać narzędzia do obrony życia. Ktoś wybiera kij, ktoś inny książkę.”

Podróżnik zaproponował Mieszkowskiemu, żeby wysłał na Ukrainę książki, żeby obywatele mogli się nimi bronić przed Putinem.

„Pan ma prawo bronić się książką, ale uważam, że to głupi pomysł. (…) Pan ma prawo do swoich narzędzi obrony. Jeśli mam prawo do życia, to proszę nie zabraniać mi dostępu do karabinów”

— powiedział Cejrowski.

„Moi sąsiedzi w Arizonie są uzbrojeni, ale czuję się bezpiecznie. Kartele nie podchodzą do domów, bo się boją. (…) W Polsce nie mam nic. Nie mogę użyć patelni, bo przekroczę obronę konieczną”

— podkreślił publicysta.

Wojciech Cejrowski zwrócił uwagę, że w odróżnieniu od pozostałych gości programu „Warto rozmawiać” nie chce dawania ściśle określonych pozwoleń na broń, ale wyróżnienia – w drodze wyjątku – przypadków, kiedy nie można posiadać broni.

„Wszyscy panowie jak tu siedzą chcą, by przyznawać prawo do obrony. Natomiast je trzeba odbierać tylko wtedy, gdy np. jestem wariatem”

— stwierdził rozmówca Jana Pospieszalskiego.

„W knajpie pederastów w Orlando nikt nie miał pistoletu i dlatego strzelano do nich jak do kaczek. Podobnie było w Paryżu. (…) Strzela się do ludzi jak do kaczek, bo nie mają narzędzi do obrony”

— podkreślił Cejrowski.

„Gdyby dzisiaj Putin przejechał przez Polskę na wylot i spadłyby dwa kałasze na ulicy, to my nie wiemy, co z tym zrobić”

— zauważył podróżnik.

„Wszyscy powinni mieć umiejętność – jak w Izraelu – posługiwania się tym sprzętem na wszelki wypadek”

— dodał.

fot. youtube.com

źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj